Usługi dodatkowe


Nieruchomości Regionalne

Stawiamy na współpracę z innymi biurami nieruchomości oraz firmami z branż pokrewnych.
Dla zwiększenia kompleksowości naszych usług nawiązaliśmy współpracę z :

- notariuszami,

- doradcami kredytowymi,

- rzeczoznawcami majątkowymi,

- agentami ubezpieczeniowymi,

- home stagerami,

- architektami i dekoratorami wnętrz.

Nasi partnerzy:

                                                                                                 

  • Projekt Hamak Wnętrza - para fotografów i pasjonatów nieruchomości - Hania i Maciej - zajmują się profesjonalną usługą fotografowania wnętrz mieszkań, domów oraz innego rodzaju nieruchomości. Widzą jak ważne są detale na zdjęciach nieruchomości dlatego, często przed sesją zdjęciową po wstępnym obejrzeniu nieruchomości doradzają w zakresie florystyki i dodatków. Odpowiedzialni są za sesje zdjęciowe naszych nieruchomości.
    Zapraszamy na stronę partnera:

www.projekthamak.com 


  • Konstrukcje Drewniane to firma specjalizująca się w budowie domów i domków letniskowych z drewna w technologii lekkiego szkieletu. Firma od lat realizuje projekty na terenie całej Wielkopolski, oferuje możliwość wybudowania domu na działce inwestora. Proponujemy pomoc w poszukiwaniu działki oraz załatwianiu dokumentów i pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcie budowy. Zapraszamy na stronę naszego partnera:

www.konstrukcjedrewniane.eu

  • Szkło Konstrukcje oferuje kompleksową usługę w zakresie szkła architektonicznego dla wnętrz. Posiada w swojej ofercie zarówno elementy szklane, konstrukcje szklane, jak i elementy konieczne do ich instalacji. Pracownicy firmy służą profesjonalną poradą, pomiarem w miejscu przeznaczenia i fachowym montażem.

www.szklokonstrukcje.pl